Dorost doma s Humpolcem bral čtyři body

od Říj.08, 2017, v Muži

TK SD – AFC HUMPOLEC 2 : 0 /0:0/
TK MD – AFC HUMPOLEC 1 : 1 /0:1/
——————————-
SD – V první části se oba soupeři snažili neudělat chybu a naopak k ní vyprovokovat protivníka. Kohouti se několikrát dostali do úniku před branku Humpolce, ale koncovka vázla.Teprve v druhé části se prosadili díky Adamu Havlíčkovi, který potvrdil roli kanonýra divize a zařídil tři body. Nejprve ve 49. min. zakončil úspěšně jeden ze svých úníků.

Hosté odpověděli velkou šancí v 58. min., ale odkrytou část branky netrefili. Postupně chtěli dostat Kohouty pod tlak, jejich defenzíva ale odolávala. Když pak Humpolec vrhl vše do útoku, se snahou urvat aspoň bod, prosadil se v samém závěru po chytré přihrávce mezi beky opět Adam Havlíček, který byl rychlejší než jeden ze stoperů a propasíroval míč pod tělem gólmana podruhé do sítě.
Branky: Havlíček 2
MD – Mladší výběr začal zodpovědně, chtěl se vyvarovat hrubých chyb z minulých utkání a měl i více ze hry. Ale koncovka ho bude ještě dlouho trápit. V útoku však nyní nastupují gólman s obráncem, tak se jim nedá moc toho vytknout, Dittrich s Gecem se rvali jako lvi. V 25. min. se předvedl Piňďa Pavliš mezi tyčemi a vysloužil si potlesk. Kohouti se dostávají do šancí, ale mají příliš velký respekt z urostlých obránců. Před půlí se ale podcenila situace v naší obraně, neuhlídané křídlo hostů dostává míč před branku a Humpolec vede. Po vyrovnání volala 47. minuta, kdy David Ditrich naservíroval míč kolem branky, ale spoluhráči nezareagovali včas. Vyrovnání přinesla 71. minuta – sraženého agilního Ryše ve vápně, potrestal penaltou Pavliš. Stejný hráč pak následně zabránil únos bodů na Vysočinu, když tři minuty na to kryl střelu po průniku hostů až před jeho svatyni.
Branka: Pavliš


Komentáře byly uzavřeny.