DOROST z Kyjova po bodu, ale mohlo být líp…

od Říj.04, 2017, v Dorost

SD: FC KYJOV – TK SD 2 : 2 /1:2/
MD: FC KYJOV – TK MD 1 : 1 /0:1/

Starší dorost se předvedl v dohrávce přeloženého zápasu na kyjovském hřišti, opět v dobrém světle, škoda jen, že nasazení mu nevydrželo celých 90 minut. Již v 5. minutě překvapil domácí defenzívu a po pasu za obranu se prosadil Luky Krejčí. Kyjov se otřepal a v 15. minutě srovnal po zmatku před brankou Salajky. V dalším vývoji však měli více ze hry Kohouti a domácí se hledali. V 32. minutě se po delší době prosadil i Ondra Pyšík a přicházely i další příležitosti. Zbrklost v zakončení, stejně jako nepřesnosti v souhře, bránily v navýšení skóre. V druhé části se domácí nadále trápili, Kohouti se však neskutečně tomu přizpůsobili a jejich iniciativa se vytrácela. Byli za to zákonitě potrestáni, vykoledovali si vyrovnání v 80. minutě. Dvou bodů navíc se zbytečně vzdali.
Branky: Krejčí, Pyšík
Mladší si zahráli poprvé mistrák pod světly jako ligoví.

A zřejmě je to nakoplo. Zahráli nejlepší poločas v sezóně, bylo jich plné hřiště a diktovali tempo hry, což je po posledních výsledcích potěšitelné. Byli za to odměněni vedoucí brankou.
Také oni bohužel v druhé části postupně vyklidili střed hřiště /opory se vytrácely…/ a domácí srovnali lacinou brankou, kdy Piňďovi Pavlišovi vypadl míč z ruky po neprudké střele. Ale náš bojovník mezi tyčemi, svou chybu vzápětí napravil, jelikož bravurně zlikvidoval penaltu domácím. Nechat dnes všechny body v Kyjově by po průběhu zápasu bylo o to bolestnější.Domácí to zvedlo, tlačili, ale poslední bod jim už kluci vzít nedovolili.
Branka: Dittrich


Komentáře byly uzavřeny.