od Říj.01, 2017, v Muži

SD – 1.SC ZNOJMO B – TK SD 1 : 2 /0:1/ branky: Havlíček, Krejčí.
MD – 1:SC ZNOJMO B – TK MD 4 : 0 /1:0/
První říjnová neděle nezačala nejlíp, dorostu nepřijel autobus a tak starší museli do Znojma vyrazit dopředu auty.
Ale vůbec je to nerozhodilo. Předvedli velice zdařilý výkon a sebevědomého soupeře vydatně zaskočili.Již ve 4. min. po průniku Brabce, střílí k tyči pohotově Havlíček, ale brankář se štěstím vyráží. 13. minuta předvedla zdařilou střelu znovu Brabce, ale Matěj nemířil přesně a minul.

Parádní čtvrthodina byla zakončena úvodní brankou Adama Havlíčka, vzápětí Krejčí trefuje tyč a znovu proniká Havlíček před gólmana a ten má co dělat, aby míč zpracoval. Znojmo doráží, ale Kohouti jsou přesní a z obrany rychle dovedou přejít do ofenzívy. Na začátku druhé části jsou však trochu nesoustředění a domácí srovnávají. Ožívají a snaží se strhnout body na svou stranu. V jejich narůstajícím tlaku je zbrzdí jednak super zákrok Salajky v brance v 60. minutě a následně rychlá orientace Krejčího v pokutovém území – 1:2. Na kopačky Znojma se vkrádá po té nervozita, která naštěstí pro hosty nedopřeje Znojmu klid v zakončení dalších akcí a tak přichází o všechny body.
Mladší výběr bohužel nastupuje oslaben o osm omluvených /!!/, na lavičce není kdo na střídání. Proti favoritovi nehraje pěknou hru, ale kluci se rvou jako o život. Poločasový výsledek po jedné chybě 1:0 je velmi příznivý, než stavy v předchozích zápasech. Vyrovnání má na kopačce Dittrich,jenže jeho pohotová rána je vyražena nad břevno. Pod soustavným tlakem exligisty by kluci potřebovali prostřídat, síly rychle docházely, ale museli dohrát ve stejném složení. Domácí naopak vrhli čerstvé borce do bitvy a v závěru se přece jen třikrát prosadili po individuálních hrubkách Kohoutů.