Dorost Jihlavu doma nezaskočil

od Zář.28, 2017, v Muži

TK SD – FC VYSOČINA JIHLAVA B 3 : 4 /1:1/
TK MD – FC VYSOČINA JIHLAVA B 0 : 6 /0:2/

SD – Ve svátečním dni za pěkného počasí, ale na bohužel rozbité trávě, hostí Kohouti velmi zkušený celek z Jihlavy.I přes velkou marodku chtějí domácí podat co nejsympatičtější výkon. Do vedení však jdou poměrně rychle již v 9. min. jihlavští. Kohouti bojují, ale hosté jsou v obraně velmi pozorní a dopředu stále trpělivě čekají na svou další šanci.

V 37. minutě však Adam Havlíček šikovně zakončí svůj průnik a srovnává. Nástup do druhé části však bohužel patří opět Jihlavě. Třemi rychlými brankami odskakují na hrozivý stav 1:4. Tatran se však nevzdává a stále doráží na hostující obranu. Je za to odměněn dvěma brankami Krejčího, na srovnání stavu ale už další čas nezbyl. O to více mrzí zaváhání v druhé půli.
Branky: Havlíček, Krejčí 2.
MD – Mladší výběr to tentokrát zkusil v pozměněné sestavě. V brance se objevil po dlouhé době David Piňďa Pavliš a nevedl si špatně. Davida Gece za sebe poslal do pole a ten si své taky odehrál. Bohužel z první střely se hosté ujímají vedení. Do první čtvrthodiny zvyšují na 0:2, ale mladí dále bojují proti nejproduktivnějšímu útoku soutěže. Obětavě se snaží držet soupeřovi hráče dál od branky. V druhé části se však opakuje situace z předešlých zápasů, kdy pod soustředěným tlakem lepšího soupeře se dopouštíme individuálních chyb, které jsou záhy potrestány. Cenný úspěch mohl mít na kopačkách David Gec, ale ve vyložené šanci netrefil nepochopitelně odkrytou branku. Čekání na bodový úspěch mladších, tak trvá dále.