I další příprava dorostů úspěšná

od Srp.10, 2017, v Dorost, Novinky v oddílu

FC KUŘIM – TK SD  0 : 7 / 0 : 2 /

Dorostenci si tentokrát zajeli k přípravě s bývalým soupeřem z krajského přeboru na trávu do Chudčic. Po parných dnech se v zataženém, zamračeném ránu, přece jen lépe hrálo a běhalo. Starší dorost si po návratu ze soustředění prakticky dobře herně zatrénoval.

Kuřimští ještě jakžtakž první půli odolávali, v druhé části odešli především fyzicky a lavinovité útoky Kohoutů už nedokázali eliminovat a bylo jen otázkou, kolik branek obdrží. Starší dorost tak i v dalším přípravném  zápase udržel čisté konto, ale přijdou soupeři náročnější. /PD/.

Branky: Krejčí 2, Havlíček 2, Pyšík, Panovský, Knoth.
FC KUŘIM – TK MD  2 : 3 /0:1/
     Také dorostenecká juniorka se předvedla proti stejnému soupeři. Zde však již byli soupeři vyrovnanější. Kluci se museli obejít bez chybějících zkušenějších opor ročníku 2001 – Gece, Dittricha, Hanzla…, do branky si tak museli půjčit Dana Salajku. Prostor tak dostali především hráči nastupujícího ročníku 2002 a předvedli se v solidním světle. Od prvních minut byli Kohouti aktivnější a proti minulému střetnutí s Němčicemi, působili již sehraněji. Po zahozené tutové šanci Formánka se po krásné uličce Ondráčka trefil Ryš. Další šance zůstaly nevyužity, zvláště po brance volala příležitost Mykytjuka. V polovině zápasu si ale kluci vybrali slabou pětiminutovku a soupeři dovolili otočit stav na 1:2. Poslední půlhodina utkání byla už ale opět v jejich režii a brankami Formánka a znovu Ryše, strhli vítězství  na svou stranu. Na to zahodili několik samostatných úniků na brankáře a na závěr se již předvedl při své, téměř tradiční boxerské vložce se soupeřem, David Pavliš /PD/.
Branky: Ryš 2, Formánek