Oba dorostenecké výběry na soustředění vítězně

od Srp.10, 2017, v Dorost, Novinky v oddílu

TK MD – VEL. NĚMČICE/HUSTOPEČE 5 : 3
Mladší, nově se rodící výběr dorostenců, si pozval v rámci soustředění na trávu Horních Bojanovic, svého tradičního sparingpartnera. Němčičtí se pro letošní rok spojili v rámci bojů v krajském přeboru s Hustopečí.

V úporném vedru byli Kohouti mnohem aktivnější, nevyvarovali se však hrubek v obraně, a tak dali šanci i soupeři. Vše však vyplývalo z toho, že kolektiv se postupně skládá, hledá, posty se průběžně mění a chvíli potrvá, než to sedne. Navíc se ještě řada borců oddává prázdninovým dovolenkám a tvrdou dřinu na soustředění, těm prvním asi nezávidí. Aktivitou však hýří někteří zkušenější fešáci, kteří si již vloni ochutnali ať již pravidelně či příležitostně divizní trávník, což je velkým příslibem. Střelecky se daří hlavně Leošovi Formánkovi, který zatím drží standart dvě branky na zápas /PD/.
Branky: Formánek 2, Smékal 2, Pavliš /pen./

TK SD – V. NĚMČICE/HUSTOPEČE 3 : 0
Starší se představili stejnému soupeři. Od prvních minut měli ve hře navrch. občas to ale zaskřípalo nepřesnostmi, ale i tento výběr vzniká za pochodu, po odchodu úspěšného ročníku 1998.
Kohouti se ujali vedení již ve druhé minutě agilním Havlíčkem, další branky připojili rychlonožka Dan Kamenický a nová tvář Vašek Knoth /PD/.


Komentáře byly uzavřeny.