Muži „A“ s odevzdaným Hevlínem „utrpěli“ výhru 2:0

od Čvn.11, 2017, v Muži, Novinky v oddílu

TJ Sokol Hevlín – TATRAN „A“ 0:2 (0:1), STŘELCI: 10. Pavliš Michal, 84. Božek Erik

Sestava: Uhlíř (46.Brezáni) – Procházka, Jankulár, Tesařík, Varga (80.ČK), Vodák, Vránek, Pavliš, Votoupal (46.Pohanka), Božek, Hála (65. Cupák)

HEVLi Hevl

Na půdu domácího Hevlína, který se vlivem finančních problémů na jaře propadá z druhého místa až do středu tabulky, jsme přijeli se záměrem NEPODCENIT a navázat tak na docela solidní jarní výkony.

Začátek utkání vypadal docela slibně, soupeře svíráme na jeho polovině, střelecky jsme se prosadíli hned v 10. min., když Pavliš zužitkoval chytrou zpětnou přihrávku Hály. Snažíme se dál ztéci domácí obranu, zahrozíme hlavičkami Božka a Tesaříka, přímý kop Božka se otřel o tyč, ale máme čím dál větší problémy s překonáním úporné obrany domácích, kteří brání v v hlubokém bloku a jejich návštěvy naší poloviny by se daly spočítat na prstech jedné ruky.

V úvodních minutách druhé půle se hosté nastěhovali prostřednictvím několika rohových kopů před naši branku. Výsledkem bylo několik závarů před Brezánim, branky se však domácí nedočkali. Přebíráme tedy opět iniciativu, naší hře však chybí větší nápaditost, invence i nějaký moment překvapení, čeho se nám ale dostává přehršel, je obrovské množství nepřesností a následných ztrát míčů, což je voda na mlýn Hevlína, který po čase cítí možnost na solidní výsledek. Domácí hrají pár minut o deseti, když jim odstoupil jejich nejaktivnější hráč pro zranění, počet hráčů na place ale „džentlmensky“ srovnal Varga, který se v 80. min. dočkal druhé žluté karty. Definitivní tečku za naším jednoznačně nejslabším výkonem jara uděláme v  84. min. po průniku Jankulára do vápna domácích a následné bezchybné přihrávce Božkovi, který neměl problém trefit odkrytou branku – 0:2.