Áčko se v Šatově o body podělilo

od Kvě.15, 2017, v Muži, Novinky v oddílu

Šatov A – Tatran A 1:1 (0:1), STŘELCI: 67. Pospíchal Emil – 5. Vránek Lukáš

Sestava: Uhlíř – Procházka, Jankulár, Kajanovič, Pohanka, Rumler (62.Votoupal), Proch, Vránek, Žáček, Božek (82.Hála), Vodák (80. Varga),

satov

Do Šatova jsme jeli s cílem navázat na podařený výkon z minulého kola proti Rajhradicím s tím, že bychom se rádi vyvarovali případného herního kolapsu v závěru utkání. Kvalitní pažit byl od počátku zápasu skrápěn deštěm, to ale borcům z obou táborů nevadilo v tom, aby předváděli kvalitní výkon.

Ujímáme se vcelku rychle vedení, po přímáku zahrávaného Prochem, se tečovaný míč dostává k Vránkovi a ten se svojí „slabší“ pravou nemýlil… Naše brzské vedení nastartovalo domácí, kteří zvýšili obrátky a hrozí zejména křižnými míči za naše zadáky. Častokrát odvracíme na poslední chvíli, občas si pomůžeme i nedovoleným zákrokem. Po jednom z nich domácí zahrávají z velké vzdálenosti přímý kop, po kterém možná ještě teď zvoní Uhlířovi v uších, pumelice skončila na tyči. Další přímý kop náš gólman bravurně vytěsní na roh. Po přestávce jsme přece jen více aktivní i směrem dopředu, jsou to však hosté, kdo se raduje z další branky. Předcházela tomu hodně přísně nařízená penalta za mírný kontakt střídajícího Votoupala s útočníkem domácích v naší šestnástce, kdy první exekuce je úspěšná, sudí ji však nechá opakovat pro předčasný pobyt hráče v pokutovém území, následný druhý pokus kopnutý zcela stejným způsobem, Uhlíř zlikvidoval. Domácí chvíli poté zahrávají další přímý kop, naše defenzíva si bohužel vybírá slabší chvilku a přetažený centr si nachází osamocený protihráč, jenž hlavičkou přelobuje na zadní tyč našeho gólmana – 1:1. Obdržená branka naopak startuje Kohouty, zvyšujeme tlak, útoky se přelévají ze strany na stranu, naše jsou o poznání nebezpečnější, zejména šance Božka, Vodáka, Hály a hlavně hlavička Pohanky a následná dorážka Kajanoviče hodně volaly po gólu. Ke konci se zdá, že domácím dochází dech, byť my už taky jedeme nadoraz, přesto ještě dokážeme zahrozit Jankulárem, pak opět Hálou, Vodák v úniku od půlící čáry jen těsně míjí branku, Vránek trefuje tyč, od které se míč odráží k brankáři… Do poslední minuty bezesporu zajímavý duel, pochvalně se o herním projevu našeho mladého mužstva vyjádřili při podávaní rukou i sudí.


Komentáře byly uzavřeny.