SD ztratil v závěru utkání v Břeclavi vítězství i „červeného“ Pavliše, mladí bez bodu…

od Kvě.14, 2017, v Dorost, Novinky v oddílu

MFK BŘECLAV – Tatran SD 2 : 2 /1:2/
V posledních dvou minutách jsme přišli nejen o dva body, ale i o vyloučeného Michala Pavliše. Vzhledem k vývoji zápasu zvláště v druhé půli, ztráta bodů o to víc mrzí, vítězství by nás vrátilo do silnější sedmičky mužstev i vzhledem k tomu, že soupeři kolem nás v tabulce ztráceli.

Na velmi hustém, ale příliš vysokém pažitu, jsme sice začali směle, ale zároveň i rozpačitě. Držíme více míč, ale domácí svým herním zrychlením (nakopáváním) nám dělají nemalé potíže. Již ve 3. minutě se Ondra Hilscher probil do vápna, ale z úhlu střílel zbytečně prudce mimo branku. Břeclav se pokouší ihned odpovědět a Dan Salajka v brance musí hasit vzniklé potíže. V 15. minutě nezachytíme centr před branku, domácí hráč vymotá naši levou obranu, přihrává zcela volnému hráči nalevo, kterého má hlídat Tom Widder, ten ale uklouzne na trávníku a je zle, útočník domácích pohodlně skóruje. Ve 28. minutě se akce opakuje jako přes kopírák, ale míč naštěstí míří těsně vedle. Svou chybu může napravit „Widdi“ v 37. minutě. Dostává šanci trestat domácí z penalty po faulu na aktivního Pyšíka. Proměňuje a je srovnáno. Po přestávce můžeme vést, v 52. minutě trefujeme padáčkem břevno a Krejčí napálí odražený míč do padajícího gólmana. Přichází konečně větší tlak z naší strany a s ním další šance. Jedna z nich je využita, ve vápně se opět dobře orientuje Lukáš Krejčí a strhává vedení na naši stranu. Blíží se závěr a domácí se snaží všemožně o vyrovnání. Jsou ale celkem bezzubí. Přichází však 80. minuta a s ní situace, kdy, podle rozhodčího za vzájemné napadnutí při boji na zemi po přerušené hře, jsou vyloučeni oba protivníci – z naší strany bohužel i Michal Pavliš. Dvě minuty před koncem se stejně tak bohužel dočkají domácí. Neprudký nakopnutý míč na naši branku je sražen k tyči do naší sítě a je srovnáno /PD/.
Branky: Widder /pen/, Krejčí
Sestava: Salajka – Widder, Pavliš, Kajanovič, Syrový – Škubica, Krejčí, Nevřivý, Vodák – Hilscher, Pyšík. Střídali – Formánek, Pavliš David

MFK BŘECLAV – Tatran MD 3 : 1 / 1:1 /
Mladší výběr sehrál zcela vyrovnanou partii, v ofenzívě však byl příliš neškodný a brankář domácích si moc nezachytal. V poli chyběl nemocný Adam Havlíček a kanonýr Pyšík, byl proti obraně MFK příliš osamocený, nehledě na to, že měl v nohách zápas za starší. V 15. minutě Břeclav dává hlavou úvodní branku, odpovídáme za sedm minut Hilscherem, který srovnává. Do půle se oba soupeři jen oťukávají a moc vzruchu před brankami není. V druhé části se domácí probíjí do našeho vápna, David Pavliš si přidrží hráče a jsme trestáni penaltou. Je proměněna. Tatran se snaží o nějaký kontr, ale v ofenzívě to skřípe, navíc je vystřídán unavený Pyšík. Zastoupit ho může Smékal, ale v dobré příležitosti nemá klid na zakončení. Naopak břeclavští lobem trefují břevno a v samém závěru ještě své vítězství potvrzují další brankou. Dnes to prostě nešlo. /PD/.
Branka: Hilscher
Zahráli si – Salajka – Dittrich, Pavliš D., Chaloupka, Meluzín, Formánek, Hilscher, Smékal, Dvořák, Pyšík, Zatloukal. Přidali se Tešnar, Brabec Š., Hampl


Komentáře byly uzavřeny.