Fotbalový oddíl

Videa, články v novinách. Média si nás začínají víc všímat …….

by on Říj.04, 2011, under Dorost, Muži

Společně s úspěchy všech týmů Tatranu Kohoutovice si nás média začínají více všímat. Na zápase našeho áčka s Bohdalicemi nechyběl novinář z Vyškovského deníku. O zápasech našich mužů se píše na serveru JmKFS i jihomoravskýfotbal.cz. Kamera Jihomoravského fotbalového svazu zavítala na utkání našich dorostů v Boskovicích a doma s Bystrcem. No a v neposlední řadě se nemusí jednat jen a pouze o utkání Kohoutovic kde se o nás mluví. Prostě Kohoutovice jsou vidět a musí se s nimi počítat!!!

 

Honza Pekáč mluví o Kohoutovicích v přenosu z Krajského přeboru
První zmínka o Kohoutovicích v letošní sezóně přišla nečekaně na utkání Krajského přeboru. Stalo se tak při zápase Ivančice – Moravský Krumlov. Těsně před zahájením druhého poločasu dává Honza Pekáč rozhovor do přenosu JmKFS a zmiňuje se zde i o Kohoutovicích. O tom, že se k nám chce jednou vrátit, že byl na soustředění s našimi žáky atd.

Video z utkání i s poločasovým rozhovorem najdete tady.

 

Kohoutovice se vrátily do 1.B pětkou.
Tento nadpis se objevil u článku na oficiálním webu JmKFS po prvním utkání mužů Tatranu po návratu do 1.B třídy. Píše se v něm o utkání s Ochozem u Brna, ve kterém naši muži zvítězili 5:0. Utkání ale neušlo ani dalším internetovým médiím. 

Celý článek na webu JmKFS si můžete přečíst zde.
Report z utkání na serveru jihomoravskyfotbal.cz najdete tady.
Rozhovor s trenérem Richterem  je k přečtení zde.

 

Videozáznam z utkání dorostů v Boskovicích
Následně jsme měli milou návštěvu na utkání našich dorostů v Boskovicích. Jak utkání staršího, tak mladšího dorostu na zdejší umělce navštívila kamera JmKFS a vy si tak můžete nyní pustit záznam obou utkání.

Odkazy na obě videa najdete tady.

 

Souboj o první místo byl ve středu fotbalového jihomoravského dění
Utkání s Bohdalicemi bylo zápasem o první místo tabulky 1.B třídy skupiny A. Přestože jde o nejnižší jihomoravskou soutěž, tak mu byla věnována značná pozornost médií. Články se objevili na serveru jihomoravskyfotbal.cz i na stránkách Vyškovského deníku, kde o utkání referoval významný jihomoravský sportovní žurnalista Zdeněk Vlach.

Článek ve Vyškovském deníku si můžete přečíst zde.
Fotky z daného utkání, které zveřejnil Vyškovský deník si můžete prohlédnout tady.

Report z utkání na jihomoravskyfotbal.cz si můžete přečíst zde.
Rozhovor s Luďkem Koubkem je k přečtení tady.

:, , , , , , ,

Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!